/>

Kliki & proovi - telli koju ja maksa hiljem

Ann-Christine team Oakley

Mina olen Ann-Christine ja olen 27-aastane. Minu puhul on tegemist spordifanaatikuga, kes üritab kogu aeg inimesi enda ümber liigutama inspireerida. 

Lapsepõlves tegelesin iluvõimlemisega ning mängisin jalgpalli. Teismeeas paelus mind eriti ekstreemsport: lumelaua- ja veelauasõit. Ekstreemsport on mu suur kirg siiani, aga sellest ajast, kui kestvusspordi enda jaoks avastasin, ei taha enam trikitades nii suuri riske võtta ja sõidan erinevate laudadega pigem harva. 

Kestvussport tuli minu ellu 2019.aastal, kui armusin murdmaasuusatamisse. Kevadel sulanud lumi andis tõuke osta endale lõpuks terve elu igatsetud maanteeratas ning sellest ajast peale ongi mu elu üks suur planeerimine spordi ümber. Õnneks olen ka oma lapse täielikult spordipisikuga nakatanud ning saame üheskoos lõbusaid seiklusi ette võtta. 

Ma olen kandnud spordiprille alates sellest ajast, kui suustamisega hakkasin tegelema, igas trennis. Juba noorena olid mu silmad tundlikud päikese, tuule ja muude ilmaolude suhtes. 

Kui minu esimene suusahooaeg möödus erinevaid brände ja mudeleid katsetades, siis peale suusahooaega esimeseks “prilliinvesteeringuks” sai Oakley Sutro, mida tol hetkel veel isegi Euroopas polnud müügil, kuid miski minus lihtsalt tundis, et see kord ma suudan neid hoida. Tegelikult juba kümneid aastaid tagasi lumelauda igapäevaselt sõites olid just Oakley mäeprillid need, millega mulle võistelda ja sõita meeldis, siis tundus mulle, et ma ei julge nii korralikke “tavaprille” osta, kuna olen üsna halva õnnega ja varasemalt päikseprille läks nagu vetsupaberit. 

Aga see hetk, kui ma sain ette oma esimesed Sutro prillid oli justkui elumuutev. Vaadake mu Instagrami ja te näete, millal ma need prillid sain, sest need on mul peaaegu kogu aeg ees. Isegi kui mul tänaseks on loendamatu hulk erinevaid Oakley prille ja mudeleid, siis need kõige esimesed Sutrod on siiamaani minu “autosõiduprillid” ehk siis need kõige igapäevasemad, mis on ees nii poes, autos kui lapsega pargis käies. 

 

Ann-Christine Instagram: instagram.com/tatrapuder/

 

Ann-Christine varustus: