/>

Kliki & proovi - telli koju ja maksa hiljem

Kristel Sandra Soonik

Minu nimi on Kristel Sandra Soonik, olen 21.aastane. Olen juba 14 aastat tegelenud jalgrattaspordiga ning olen keskendunud maanteerattasõidule, vahepeal teen kaasa ka teistel jalgratta distsipliinidel. Sõidan Viljandi Rattaklubis ja kuulun Eesti koondisesse.

Olen mitmeid kordi Eestit esindanud tiitlivõistlustel ning olen mitmekordne Eesti meister. Enda suurimaks saavutuseks pean Ladies Tour of Estonia 2. kohta.

Olen väga pikalt kasutanud Garmini rattakompuutreid. Kasutan Edge 840 Solar rattakompuutrit, sellel on väga palju erinevaid funktsioone ning suur roll minu treeningutel. Garmini kompuuter aitab minu treeninguid planeerida, jälgida ja analüüsida. Lisaks saab ise rajakaarte teha ja aku peab väga hästi vastu ka pikematel treeningutel, sest päikeseenergia abil kestab aku kuni 60 tundi. Lisaks talvisel treeningperioodil on mulle suureks abiks Tacx Neo 2T Smart treeningpukk.

Oakley prillid on minu vaieldamatud lemmikud. Oakley prillid on väga stiilsed ja hea kvaliteediga ning minu silmad on alati kaitstud. 

Kristel Sandra kasutab:

Vaata Kristel Sandra tegemisi: 

Instagram: instagram.com/kristelsandrasoonik/

Facebook: facebook.com/kristel.soonik